Chcemy serdecznie podziękować Adamowi za pracę i serce, które włożył w wykonane dla nas zdjęcia z przygotowań do ślubu i ślubu. Są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Wyjątkowe - ponieważ dokumentują to, co rzadko uchwycić można wzrokiem: emocje, nastrój, uczucia, które nam towarzyszyły i szczęście. Niepowtarzalne - bo ukazują to, czego nie da się zatrzymać w inny sposób. Zdjęcia ukazują chwile dla nas bardzo ważne i stąd są dla nas szczególne i wyjątkowe. Otrzymana przez nas fotoksięga zupełnie nas zaskoczyła i oczarowała: innowacyjnością, pomysłowością, subtelnością i pięknem. Dziękujemy Adamie, że zatrzymałeś dla nas te piękne chwile z jedynego i najważniejszego dla nas dnia.
Z całkowitym zaufaniem możemy polecić Cię każdemu, kto pragnie mieć niezwykłą pamiątkę - zdjęcia przez Ciebie zrobione - na całe życie!


Szanowny Panie Adamie
Chcemy bardzo serdecznie podziękować za to, że zatrzymał Pan dla nas w kadrze najpiękniejsze chwile naszego życia.
Zdjęcia, które wykonał Pan na naszym ślubie wręcz zapierają dech i wyciskają łzy wzruszenia.
Z wielką radością i przyjemnością będziemy Pana polecać.
Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia i życzymy samych sukcesów.

Pozdrawiamy Kasia i TomekJesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Adamem.

Klimat jaki stworzył podczas naszej sesji był bardzo przyjazny i otwarty co zaowocowało ciekawymi ujęciami.
Świetnie uchwycił na naszych zdjęciach emocje i oddał klimat tamtego dnia.
Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie z jednoczesnym artystycznym zacięciem.
Zdecydowanie polecamy i przy następnej okazji sami zwrócimy się po kolejne sesje:)

Monika i Tomek


Niniejszym listem chcemy udzielić referencji panu Adamowi Magierze, za solidne i serdeczne podejście do klienta oraz profesjonalną usługę wykonania zdjęć ślubnych.

Pan Adam, w maju 2011 roku, wykonywał nam zdjęcia ślubne oraz sesję poślubną. Z rezultatów obu sesji jesteśmy bardzo zadowoleni.  
Poleciliśmy go już kilku znajomym, którzy także byli zadowoleni.
Jak najbardziej polecamy pana Adama, jako godnego zaufania fotografa, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś  na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

Pozdrawiamy
Ewelina i Piotrek


Bardzo dziękujemy! Piękne zdjęcia. Aż człowiek się uśmiecha jak je ogląda ;)Fotki wyszły super! Żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy serdecznie. Będziemy Cię polecać :)
SUPER jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnie wykonanej usługi i przepięknych zdjęć naszego synka ;)


Dziękujemy bardzo  za śliczne i zrobione z pomysłem zdjęcia :) (szczególnie sesja plenerowa romantyczno - szalona jest wyjątkowa.
Dziękujemy za miłą współpracę i na pewno będziemy polecać Twoje usługi wszystkim znajomym.

Pozdrawiamy
Ewa i Piotrek
Panie Adamie,
Dziękuję za zdjęcia, wyszły bardzo dobrze. Jestem raczej wymagająca, ale podobają mi się. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam,
IzabelaPanie Adamie,
jeszcze raz dziękujemy za zdjęcia, niektóre są naprawdę piękne


Panie Adamie, dziękujemy za piękne zdjęcia z chrztu naszego syna. Wiemy, że z powodu płaczu głównego modela nie było łatwo je zrobić, ale Panu się udało. Tym bardziej się nam podobają. Na pewno będziemy Pana polecać innym.

Pozdrawiamy.

Sylwia i Marcin


Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, potrafił Pan uchwycić zarówno wzruszające momenty jak i świetną, dynamiczną zabawę. Doceniamy profesjonalne podejście- nie był Pan widoczny jako osoba, goście nie byli skrępowani obecnością aparatu, przez co zdjęcia wypadły naturalnie. Na pewno będę Pana polecać znajomym, którzy planują się pobrać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia.


Pozdrawiam serdecznie,
KamilaChcieliśmy bardzo podziękować za współprace podczas uroczystości Weselnej w dniu 29-08-2015 w Wiskitkach, przygotowaniach do niej i okazanej cierpliwości nam oraz naszym gościom i rodziną. W pańskiej pracy widać doświadczenie oraz frajdę z tego co Pan robi. Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z tego co Pan dla nas zrobił, chętnie będziemy potwierdzać tą opinię jeśli ktoś zechce spytać.

Pozdrawiamy Artur i Justyna:)Dziękujemy bardzo za uczestniczenie w tej wyjątkowej dla nas chwili, a także za jej uwiecznienie. Współpraca z panem Adamem to czysta przyjemność - nie dało się jej odczuć, a efekty są niesamowite :) Jak ogląda się zdjęcia, ma się wrażenie, że tamten dzień przeżywa się jeszcze raz.Pan Adam spisał się na medal! Bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek oraz prawdziwy profesjonalista. Na wyróżnienie zasługuje niezwykła subtelność działania. Podczas ceremonii oraz wesela pan Adam był niemal niedostrzegalny, nikt z gości nie czuł się speszony obecnością forografa i błyskiem fleszy, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są piękne, doskonale oddają atmosferę przyjęcia i naszą radość z tego niezwykłego dnia. Dzięki panu Adamowi mamy wspaniałą pamiątkę, którą będziemy się chwalić przez długie lata. Będziemy polecać pana usługi znajomym i chętnie skorzystamy z nich ponownie przy innych, ważnych okazjach. Pozdrawiamy serdecznie. Beata i Oskar (9.07.2016)


Panie Adamie,

serdecznie dziękujemy za cudowna pamiątkę z tak doniosłej chwili. Niebanalne ujęcia oraz uchwycenie emocji zrobiły na nas ogrmne wrażenie. Sprawy i przyjazny kontakt z Panem oraz błyskawiczne dostarczenie zdjęć są dopełnieniem wysokiej jakości usługi. Mam nadzieję, że nadarzy się okazja do kolenejnego spotkania.

Ania i Leonard

Z duszą na ramieniu szukaliśmy fotografa, który nie tylko będzie prezentował dobry warsztat artystyczny, ale też wysoką kulturę osobistą. Pan Adam okazał się strzałem w dziesiątkę! Był zawsze w odpowiednim czasie i miejscu. Ten znakomity fotograf wyczarował swoim aparatem przepiękne zdjęcia, które na zawsze będą przypominać nam i naszym bliskim o tym wyjątkowym dla nas dniu. Dodamy jeszcze, że zrobił nie tylko przepiękne zdjęcia w dniu ślubu; w kościele, na przyjęciu weselnym, ale również stworzył wspaniały klimat podczas sesji ślubnej, powodując w nas niekłamaną radość z możliwości wcielenia się w rolę modeli. To były niezapomniane dla nas chwile, co widać również na zdjęciach. Spoglądamy na nie bardzo często, bo są cudowne. To dzięki panu Adamowi, który tak potrafił  nami pokierować podczas sesji, że początkowy stres przerodził się we wspólną zabawę, aż do zachodu słońca. Pana Adama śmiało polecamy wszystkim, którzy szukają profesjonalisty z artystycznym zacięciem.